LiveZilla Live Help
Toz Klor

Havuz sularının klorlanmasında bilindiği gibi; granül, tablet veya toz klorlar kullanılabilmektedir. Toz klorlar özellikle daha ekonomik olduğundan dolayı seçilmektedir. Aynı zamanda ölçülmesi ve kullanılması da kolaydır. Toz klorların diğer bir avantajı da kolay çözülüyor ve kolay dağılıyor olmalarıdır. Piyasa da birçok toz klor bulmak mümkündür. Bunlardaki klor oranı değişiklik gösterebilmektedir.

Toz kloru kullanmak için çeşitli yollar vardır. Toz kloru bir miktar suda çözdükten sonra direk olarak havuza katabilirsiniz. Ya da havuzunuzda otomatik klor ayarlayıcı ekipman varsa o ekipmanın ön gördüğü şekilde ekipmana koyabilirsiniz. Klor miktarının iyi ayarlanması gerekmektedir. Uygun ve doğru şekilde kullanıldığı takdirde su yutulsa bile zarar vermemektedir. Toz klor, daha doğrusu klor havuzlar için oldukça önemli ve olmazsa olmazlardandır. Havuzun dezenfeksiyonu için klor mutlaka kullanılmalıdır.

Dess havuz kimyasalları en kaliteli ve kullanımı kolay, rahatlıkla çözülebilen toz klorları satmaktadır. Bunları alarak havuzunuzu düzenli klorlayabilir ve sağlıklı bir havuza sahip olabilirsiniz.

  HİZMETLERİMİZ

Havuz Kimyasalları Havuz Ekipmanları Havuz Suyu Analizleri Su Şartlandırma Kimyasalları Havuz Projelendirme    
Havuz Bakımı Dezenfektanlar Ph Düzenleyiciler Yosun Önleyici Havuz Çöktürücüler    
Havuz Dışı Ekipmanlar Havuz İçi Ekipmanlar Havuz Filtrasyon Havuz Pompalar Havuz Temizleme Ekipmanları    
Prefabrik Hazır Havuzlar Olimpik Havuz Ekipmanları Kazan Koruma Kimyasalları Havuz Seramikleri Havuz Kaymazları    
Havuz İnşaatı Havuz Temizliği Hazır Havuzlar Toz Klor Pvc Vanalar    
İletişim Bilgilerimiz Müşteri Yorumları Haber Ve Duyurularımız Teknik Bilgi Hizmet Şartlarımız    
   
            havuz kimyasalları  
15.07.2010 @ www.desshavuz.com.tr