LiveZilla Live Help
Pvc Vanalar

Havuzlarda suyun ve kullanılan havuz kimyasallarının kontrolü için havuz vanaları kullanılmaktadır. Bu vanaların yapımında birçok malzeme kullanılabilse de en çok tercih edilenleri PVC vanalardır. PVC vanaların çok özelliği ve avantajı vardır. Dess havuz’da bu nedenle PVC vanaları kullanmakta ve önermektedir.

PVC vanalar özellikle kırış yani kireç oluşumuna ve korozyon oluşumuna karşı dayanıklıdır. Bu sayede ömürleri çok daha uzun olmaktadır. Uzun süre kullanılabilmektedir. Sudan ve suyun içerisindeki maddelerden etkilenmemektedir. Özellikle metal vanalar kısa sürede işlevlerini yitirmekte ve kullanım zorluğu çıkarmaktadır.

Bu nedenle metal vanaların yerine PVC vana kullanılmasında fayda vardır. Eğer yeni bir havuz yaptırıyorsanız direk olarak PVC vanaların kullanılmasını isteyin. Eğer mevcut havuzunuz varsa, vanalarını PVC vanaları ile değiştirin. Bu sayede uzun ömürlü, en iyi şekilde işlev yapan vanaları kullanmış olursunuz.

Dess havuz ekipmanları konusunda sizlere her türlü teknik bilgiyi ve desteği vermektedir. Havuzunuzdaki her türlü ekipman ile ilgili bilgiye Dess havuz’un uzmanlarından ulaşabilirsiniz.

  HİZMETLERİMİZ

Havuz Kimyasalları Havuz Ekipmanları Havuz Suyu Analizleri Su Şartlandırma Kimyasalları Havuz Projelendirme    
Havuz Bakımı Dezenfektanlar Ph Düzenleyiciler Yosun Önleyici Havuz Çöktürücüler    
Havuz Dışı Ekipmanlar Havuz İçi Ekipmanlar Havuz Filtrasyon Havuz Pompalar Havuz Temizleme Ekipmanları    
Prefabrik Hazır Havuzlar Olimpik Havuz Ekipmanları Kazan Koruma Kimyasalları Havuz Seramikleri Havuz Kaymazları    
Havuz İnşaatı Havuz Temizliği Hazır Havuzlar Toz Klor Pvc Vanalar    
İletişim Bilgilerimiz Müşteri Yorumları Haber Ve Duyurularımız Teknik Bilgi Hizmet Şartlarımız    
   
            havuz kimyasalları  
15.07.2010 @ www.desshavuz.com.tr