LiveZilla Live Help
Pirefabrik Hazır Havuzlar

Daha az bir maliyet ile havuz sahibi olmak isteyenler için prefabrik havuzları öneririz. Prefabrik havuzların klasik beton havuzlara göre birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi, özellikle de müşteriler için en önemlisi prefabrik havuzlarının fiyatlarının normal havuzlara göre ucuz olmasıdır.

Aynı zamanda kurulumları da oldukça kolaydır ve kısa sürede tamamlanmaktadır. İsteğinize göre değişmek ile birlikte prefabrik havuzlar 1-2 gün içerisinde tamamlanarak teslim edilmektedir. Bu nedenle acilen havuz sahibi olmak isteyenler içinde prefabrik havuzlar oldukça avantajlıdır.

Dess havuz, prefabrik havuzda da sizlere birçok seçenek sunmaktadır. Alanınızın büyüklüğüne, sermayenize, zevklerinize göre istediğiniz ölçülerde ve çeşitte prefabrik havuzu sahip olabilirsiniz. Bu konuda onlarca seçenek mevcuttur ve bunlardan büyük çoğunluğu zaten sizin hoşunuza gidecektir. Dess havuz, müşterilerinin isteği doğrultusunda prefabrik havuzları en kısa sürede üretmekte ve kurulumunu tamamlayarak teslim etmektedir.

Prefabrik havuzları; zemin altına monte ettirebileceğiniz gibi, dış ortamda da kullanılabilmektedir. Prefabrik havuzlar aynı zamanda normal havuza göre oldukça dayanıklıdır. Özellikle deprem gibi doğal afetlerde prefabrik havuzlar çok daha dayanıklıdır ve zarar görme olasılıkları çok çok azdır. Ayrıca prefabrik havuzların yapımında kullanılan malzemelerde çeşitli özelliklere sahiptir.

Bu malzemelerin yosun önleyici özellikleri, güneşten etkilenmeme özellikleri, sıcak ve soğuğa dayanıklılık özellikleri de bulunmaktadır. Tüm bunlar havuzun ömrünü uzatan faktörlerdir. Ayrıca yüzey kaplamalarını istediğiniz takdirde kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Buda prefabrik havuzlar için oldukça iyi bir özelliktir.

Dess prefabrik havuzlar tüm bu özelliklere ve bunların dışında saymadığımız birçok özelliğe sahiptir. Sizde uygun fiyatlara, hızlı ve kolay şekilde bir havuz sahibi olmak, havuz keyfi yaşamak istiyorsanız Dess prefabrik havuzlar her zaman sizlere çözüm önerileri sunmaktadır.

 

  HİZMETLERİMİZ

Havuz Kimyasalları Havuz Ekipmanları Havuz Suyu Analizleri Su Şartlandırma Kimyasalları Havuz Projelendirme    
Havuz Bakımı Dezenfektanlar Ph Düzenleyiciler Yosun Önleyici Havuz Çöktürücüler    
Havuz Dışı Ekipmanlar Havuz İçi Ekipmanlar Havuz Filtrasyon Havuz Pompalar Havuz Temizleme Ekipmanları    
Prefabrik Hazır Havuzlar Olimpik Havuz Ekipmanları Kazan Koruma Kimyasalları Havuz Seramikleri Havuz Kaymazları    
Havuz İnşaatı Havuz Temizliği Hazır Havuzlar Toz Klor Pvc Vanalar    
İletişim Bilgilerimiz Müşteri Yorumları Haber Ve Duyurularımız Teknik Bilgi Hizmet Şartlarımız    
   
            havuz kimyasalları  
15.07.2010 @ www.desshavuz.com.tr