LiveZilla Live Help
Olimpik Havuz Ekipmanlari

Olimpik havuzların normal yüzme havuzlarına göre çok daha profesyonelce yapılması gerekmektedir. Bunun için inşaat işçiliğinden, kullanılacak ekipmanlara kadar her şey oldukça önemlidir. Olimpik havuzlar kısa kulvarlı ve uzun kulvarlı olarak 2’ye ayrılırlar. Bunlara göre ayrı ayrı proje çizilmeli ve ekipmanlar yerleştirilmelidir.Olimpik havuzlarda olması gereken ekipmanları şu şekilde sıralayabiliriz.

Olimpik havuz atlama platformları; burada isteğe göre çeşitli ürünler kullanılabilir. Elektrikli ve kontrollü atlama platformları da mevcuttur. Kullanılan metaller paslanmaz özelliktedir.Olimpik havuz separatörleri; olimpik havuzlar için separatörler oldukça önemlidir. Özellikle yarışmaların düzenleneceği olimpik havuzlarda olmazsa olmazlardandır. Burada dalgaları emici özelliği yüksek olan separatörler seçilmelidir. Separatörler arasında kullanılan teller paslanmaz olmalıdır.

Diğer seraparatör ürünleri; bunlar separatör gerdiriciler ve saklayıcılardır. Separatörlerin suyun üzerinde gergin olmaları gerekmektedir. Bunun için gerdiriciler kullanılmalıdır. Ayrıca uzun süre kullanım için saklayıcılarda muhafaza edilmelidir.Olimpik havuz ikaz direkleri; bunlar olimpik havuzlarda çeşitli amaçlar için kullanılan ürünlerdir.Tramplenler; eğer havuzda tramplen kısmı da olacaksa bu ekipmana da ihtiyacınız vardır.

Diğer olimpik havuz ekipmanları; bu ekipmanlar normal havuzlar da kullanılan ekipmanları kapsadığından dolayı ayrıntılı olarak yazmıyoruz. Filtreler, vakumlar, pompalar gibi çeşitli ekipmanlar olimpik havuzlarda kullanılmaktadır.

Dess havuz her türlü havuz ihtiyacınızı karşılamaktadır. Olimpik havuz konusunda da Dess havuza güvenebilirsiniz. Dess havuz sizlere her türlü havuzu en kaliteli ve en profesyonelce sunmaktadır.

 

  HİZMETLERİMİZ

Havuz Kimyasalları Havuz Ekipmanları Havuz Suyu Analizleri Su Şartlandırma Kimyasalları Havuz Projelendirme    
Havuz Bakımı Dezenfektanlar Ph Düzenleyiciler Yosun Önleyici Havuz Çöktürücüler    
Havuz Dışı Ekipmanlar Havuz İçi Ekipmanlar Havuz Filtrasyon Havuz Pompalar Havuz Temizleme Ekipmanları    
Prefabrik Hazır Havuzlar Olimpik Havuz Ekipmanları Kazan Koruma Kimyasalları Havuz Seramikleri Havuz Kaymazları    
Havuz İnşaatı Havuz Temizliği Hazır Havuzlar Toz Klor Pvc Vanalar    
İletişim Bilgilerimiz Müşteri Yorumları Haber Ve Duyurularımız Teknik Bilgi Hizmet Şartlarımız    
   
            havuz kimyasalları  
15.07.2010 @ www.desshavuz.com.tr