LiveZilla Live Help
Hazır Havuzlar

Hazır havuzlar liner iç kaplama ve modüler alt yapılara sahip havuzlardır. Özellikle modüler alt yapı sayesinde hazır havuzların kurulum süreleri oldukça kısadır. Kısa sürede kurulmakta ve hazır hale getirilmektedir. Modüler alt yapının diğer önemli bir özelliği ise klasik havuzlara göre daha dayanıklı olmasıdır. Çünkü modüler alt yapıda kalıp olarak PVC malzemeler kullanılmaktadır ve betonu döküldükten sonra bu kalıplar sökülmemektedir. Bu sayede havuz çok daha sağlam ve dayanıklı olmaktadır.

Bu kalıpların sökülmemesi yukarıda da dediğimiz gibi süreyi de kısaltmaktadır. Yine havuzun iç kaplamasında ise liner kaplama sistemleri kullanılmaktadır. Bunlar klasik seramik kaplamadan farklıdır. Liner iç kaplamalar sızdırmazlık olarak, diğer kaplamalardan çok daha iyidir ve garantilidir.

Hazır havuz denilince diğer önemli bir noktada portatif havuzlar, prefabrik havuzlar, şişme havuzlardır. Bunlarda kısa sürede kullanıma hazır hale getirilmektedir. Bunların fiyatları gayet uygundur. Aynı zamanda özellikle prefabrik havuzlar oldukça dayanıklıdır.

Dess havuz uygun fiyatlara ve kısa sürede havuz sahibi olmak isteyenlere birçok çözüm sunmaktadır. Teknolojinin son gelişmelerini takip eden Dess havuz, hazır havuz konusunda da en önde gelen firmalardandır. Her türlü havuz, havuz ekipmanı ve havuz kimyasalları konusunda Dess havuzdan bilgi alabilirsiniz.

 

  HİZMETLERİMİZ

Havuz Kimyasalları Havuz Ekipmanları Havuz Suyu Analizleri Su Şartlandırma Kimyasalları Havuz Projelendirme    
Havuz Bakımı Dezenfektanlar Ph Düzenleyiciler Yosun Önleyici Havuz Çöktürücüler    
Havuz Dışı Ekipmanlar Havuz İçi Ekipmanlar Havuz Filtrasyon Havuz Pompalar Havuz Temizleme Ekipmanları    
Prefabrik Hazır Havuzlar Olimpik Havuz Ekipmanları Kazan Koruma Kimyasalları Havuz Seramikleri Havuz Kaymazları    
Havuz İnşaatı Havuz Temizliği Hazır Havuzlar Toz Klor Pvc Vanalar    
İletişim Bilgilerimiz Müşteri Yorumları Haber Ve Duyurularımız Teknik Bilgi Hizmet Şartlarımız    
   
            havuz kimyasalları  
15.07.2010 @ www.desshavuz.com.tr