LiveZilla Live Help
Havuz Temizliği

Havuzlar onlarca, hatta yüzlerce insanın bir arada kullandıkları yerlerdir. Özellikle de su olmasından dolayı enfeksiyon etkenlerinin yayılma olasılığı çok daha fazladır. Bu nedenle havuz temizliği oldukça büyük önem taşımaktadır. Doğru bir şekilde temizlenen havuzlarda enfeksiyon ve hastalık riski çok azdır. Fakat profesyonelce, doğru şekilde, düzenli aralıklarla temizlenmeyen havuzlarda her zaman bir hastalık ve enfeksiyon riski bulunmaktadır. Dess havuz, havuzlarınızın profesyonelce ve en iyi şekilde temizlenmesi için gerekli tüm koşulları sağlamaktadır.

Havuz temizliğindeki ilk önemli nokta temizlemede kullanılacak olan malzemelerin seçimidir. Temizlik için en uygun malzemeler seçilmeli ve kullanılmalıdır. Enfeksiyon etkenlerine karşı etkili ve her türlü kiri, lekeyi yok edecek temizlik ürünleri kullanılmalıdır. Havuz temizliğinde suyun bakımı da yapılmalıdır. Yani pH değeri uygun seviyelere getirilmeli, dezenfektanlar kullanılmalıdır. Ayrıca yosun giderici ve önleyici ürünlerin de kullanılmasında yarar vardır.

Havuz temizliğinde son zamanlarda kullanımı oldukça artan temizlik robotları da gayet etkilidir. Elektrikli süpürge gibi işlem yapan bu temizleyiciler havuzun tabanındaki lekeleri ve pislikleri etkili bir şekilde temizlemektedir. Teknolojinin tüm olanaklarını kullanan Dess havuz sizlere etkili temizlik sunmaktadır. 

Havuz temizliği görünümün dışında sağlık açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle düzenli aralıklarla havuz ve havuz suyu kontrol edilmeli, pH değerleri ölçülmeli ve mikrobiyolojik analizler yapılmalıdır. Ayrıca düzenli olarak su temizliği, havuz zemini ve çevre temizliği de yapılmalıdır.

 

  HİZMETLERİMİZ

Havuz Kimyasalları Havuz Ekipmanları Havuz Suyu Analizleri Su Şartlandırma Kimyasalları Havuz Projelendirme    
Havuz Bakımı Dezenfektanlar Ph Düzenleyiciler Yosun Önleyici Havuz Çöktürücüler    
Havuz Dışı Ekipmanlar Havuz İçi Ekipmanlar Havuz Filtrasyon Havuz Pompalar Havuz Temizleme Ekipmanları    
Prefabrik Hazır Havuzlar Olimpik Havuz Ekipmanları Kazan Koruma Kimyasalları Havuz Seramikleri Havuz Kaymazları    
Havuz İnşaatı Havuz Temizliği Hazır Havuzlar Toz Klor Pvc Vanalar    
İletişim Bilgilerimiz Müşteri Yorumları Haber Ve Duyurularımız Teknik Bilgi Hizmet Şartlarımız    
   
            havuz kimyasalları  
15.07.2010 @ www.desshavuz.com.tr