LiveZilla Live Help
Havuz Temizleme Ekipmanları

Havuzların temizliği sağlık ve görünüm açısıdan oldukça önemlidir. Bu nedenle düzenli aralıklar ile havuz temizliğinin yapılması gerekmektedir. Bunun için çeşitli havuz temizleme ekipmanlarına ihtiyacınız vardır. Bu ekipmanları; havuz temizlik fırçaları, havuz temizlik kepçeleri, vakumlu ve normal havuz dip süpürgeleri ve emiş hortumları olarak sıralamak mümkündür. Bunlar en çok kullanılan havuz temizlik ekipmanlarıdır. Bunların dışında birçok havuz temizleme ekipmanını da bulmanız ve kullanmanız mümkündür.

Özellikle havuz çevresinin temizliği ve havuz dibinin bir miktar temizliği için havuz temizlik fırçalarını kullanabilirsiniz. bunlar oldukça uygun fiyatlara satılan, kullanımı basit ürünlerdir. Fakat yaptıkları iş fazla spesifik değildir. Bu nedenle özellikle büyük havuzlarda temizlik için kesinlikle yeterli olmamaktadır. Havuz temizlik kepçeleri ise; havuz yüzeyindeki ve içindeki büyük parçalı atıkların toplanmasını sağlar.

Özellikle şişeler gibi atıklar bu kepçeler sayesinde kolaylıkla toplanırlar. Havuz dip süpürgeleri oldukça kullanışlı ürünlerdir. Havuzun dibinde toplanmış olan çamur kıvamındaki kirlerin uzaklaştırılmasını sağlar. Havuzda çöktürücü ürün kullandıktan sonra dip süpürgesi ile havuzun temizlenmesi çok iyi bir temizlik sağlamaktadır. Tabi ki filtreleri mevcut ve çalışır durumdaki havuzlar için bu durum geçerlidir.

Emiş hortumlarda yine havuzdaki kirlerin uzaklaştırılmasını sağlayan bir ekipmandır. Tüm bu ekipmanlar tek başına değil de, birlikte kullanıldıklarında etkili olmaktadırlar. Çünkü her birinin farklı bir görevi ve farklı bir avantajı söz konusudur.
Dess havuz olarak her türlü havuz temizlik işlemlerinizde sizlere hizmet vermekteyiz. Havuz temizlik ekipmanları ve kimyasalları ile sizlere temiz havuzlar sunmaktayız.

  HİZMETLERİMİZ

Havuz Kimyasalları Havuz Ekipmanları Havuz Suyu Analizleri Su Şartlandırma Kimyasalları Havuz Projelendirme    
Havuz Bakımı Dezenfektanlar Ph Düzenleyiciler Yosun Önleyici Havuz Çöktürücüler    
Havuz Dışı Ekipmanlar Havuz İçi Ekipmanlar Havuz Filtrasyon Havuz Pompalar Havuz Temizleme Ekipmanları    
Prefabrik Hazır Havuzlar Olimpik Havuz Ekipmanları Kazan Koruma Kimyasalları Havuz Seramikleri Havuz Kaymazları    
Havuz İnşaatı Havuz Temizliği Hazır Havuzlar Toz Klor Pvc Vanalar    
İletişim Bilgilerimiz Müşteri Yorumları Haber Ve Duyurularımız Teknik Bilgi Hizmet Şartlarımız    
   
            havuz kimyasalları  
15.07.2010 @ www.desshavuz.com.tr