LiveZilla Live Help
Havuz Seramikleri

Havuz seramikleri, havuz iç döşemesinde en sık kullanılan malzemelerdir. Birçok çeşidi, deseni ve rengi vardır. Kendi istekleriniz ve zevkleriniz doğrultusunda uygun bir seramik seçebilirsiniz. Havuz seramiği aslında havuz kenarı ve çevresi ile havuz içi ve yan duvarları için farklı şekilde olabilmektedir. Yani su ile temasta olan yer ile olmayan yerlerde farklı seramikler kullanılabilmektedir.

Havuz seramiğinde dediğimiz gibi birçok alternatif söz konusudur. Bu tamamen sizin seçiminize kalmıştır. Çeşitli boyutlarda seramikler sade renk olarak yada desenli olarak havuza döşenebilmektedir. Havuzlarda en çok kullanılan seramik rengi mavi ve mavi tonlarıdır. Bu nedenle özellikle mavi tonlarından yüzlerce çeşit seramik bulmak mümkündür. Havuz kenarı seramikleri genelde; 12x24,5 - 12x20 ve 24,5x24,5 ebatlarında üretilmektedir.

Bunun dışında daha büyük ya da daha küçük seramikleri de bulmak mümkündür. Havuz içi ve yan duvar için üretilen seramiklerin boyutları ise çoğunlukla 2,5x2,5 – 5x5 ve 10x10 şeklindedir. Havuz çevresinde ise yapacağınız dekorasyona göre çok farklı seçenekleri bulmak mümkündür.

Dess havuz, sizin havuzunuzu sizlerin isteği doğrultusunda en iyi şekilde dizayn etmektedir. İstediğiniz seramikleri boyutuna, özelliğine, rengine ve desenine göre seçmeniz mümkündür.

 

  HİZMETLERİMİZ

Havuz Kimyasalları Havuz Ekipmanları Havuz Suyu Analizleri Su Şartlandırma Kimyasalları Havuz Projelendirme    
Havuz Bakımı Dezenfektanlar Ph Düzenleyiciler Yosun Önleyici Havuz Çöktürücüler    
Havuz Dışı Ekipmanlar Havuz İçi Ekipmanlar Havuz Filtrasyon Havuz Pompalar Havuz Temizleme Ekipmanları    
Prefabrik Hazır Havuzlar Olimpik Havuz Ekipmanları Kazan Koruma Kimyasalları Havuz Seramikleri Havuz Kaymazları    
Havuz İnşaatı Havuz Temizliği Hazır Havuzlar Toz Klor Pvc Vanalar    
İletişim Bilgilerimiz Müşteri Yorumları Haber Ve Duyurularımız Teknik Bilgi Hizmet Şartlarımız    
   
            havuz kimyasalları  
15.07.2010 @ www.desshavuz.com.tr