LiveZilla Live Help
Havuz Projelendirme

Havuzlar için en önemli aşamalardan biriside projelendirme aşamasıdır. Havuz yapımına başlanmadan önce en ince ayrıntılar düşünülmeli ve proje çizilmeli, tüm kontroller yapıldıktan sonra havuz inşaatına başlanmalıdır. En ince detayına kadar düşünülmüş ve projesi çizilmiş bir havuzun ilerde problem yaşatma olasılığı oldukça azdır.

İlk olarak havuz isteği hakkında genel bilgiler alınır ve havuzun boyutu, şekli gibi özellikleri belirlenir. Havuz ne amaçla kullanılacak, bunun için bu plan uygun mu? Bu değerlendirilir. Bu aşamalarda karar alındıktan sonra daha ayrıntılı düşünülmeye başlanır. Havuzun projelendirilmesine havuz, havuz çevresi ve her türlü havuz ekipmanı katılarak değerlendirilmeye alınır. Burada mimarlar ve havuz teknik ekibi ortak çalışmalar yürütür. Bu projelendirme sonucunda havuzun yaklaşık maliyeti de belirlenmiş olur.

Havuz projelendirilmesini şimdi özetlersek; havuzun yerleşimi, şekli ve boyutunun belirlenmesi, kullanılacak ekipmanların yerleşimi ve dekorasyon amaçlı yerleşimler olarak sıralayabiliriz. Basit gibi görünse de oldukça zor tecrübe ve bilgi gerektiren bir iştir. Dess havuz uzun yılların verdiği tecrübe ile yüzlerce referans ile havuz projelendirme konusunda sizlere en etkili ve iddaalı çözümleri sunmaktadır.

 

  HİZMETLERİMİZ

Havuz Kimyasalları Havuz Ekipmanları Havuz Suyu Analizleri Su Şartlandırma Kimyasalları Havuz Projelendirme    
Havuz Bakımı Dezenfektanlar Ph Düzenleyiciler Yosun Önleyici Havuz Çöktürücüler    
Havuz Dışı Ekipmanlar Havuz İçi Ekipmanlar Havuz Filtrasyon Havuz Pompalar Havuz Temizleme Ekipmanları    
Prefabrik Hazır Havuzlar Olimpik Havuz Ekipmanları Kazan Koruma Kimyasalları Havuz Seramikleri Havuz Kaymazları    
Havuz İnşaatı Havuz Temizliği Hazır Havuzlar Toz Klor Pvc Vanalar    
İletişim Bilgilerimiz Müşteri Yorumları Haber Ve Duyurularımız Teknik Bilgi Hizmet Şartlarımız    
   
            havuz kimyasalları  
15.07.2010 @ www.desshavuz.com.tr