LiveZilla Live Help
Havuz İçi Ekipmanlar

Havuz içi ekipman denilince; havuz skimmerleri ve skimmer aksesuarları, havuz dip süzgeci ve taban süzgeç ızgarası, ABS plastik ağızları, havuz besleme nozulları ve vakum nozulları akla gelmektedir. Aynı zamanda havuz içi ışıkları da bu kategoride sayılabilir. Dess havuz tüm bu ekipmanları sizlere sağlamaktadır.

Havuz skimmerleri çeşitli malzemelerden imal edilmektedir. Özellikle ABS plastikten imal edilenler uygundur. Havuz skimmerlerinde debi ayarı yapılabilenler daha iyidir. Havuz skimmeri tercihinizde bu noktayı göz önünde bulundurun. Havuzunuzun özelliğine göre birçok skimmer bulunmaktadır. Besleme nozullarınında genellikle ABS plastikten üretilenleri tercih edilmektedir. Burada debi ayarına göre uygun nozul seçmelisiniz. Havuz dip süzgeçleri ve ızgaraları seçerkende yine birçok faktörü göz önünde bulundurmalısınız.

Bunların yuvarlak ve kare tipleri mevcuttur. Aynı zamanda dayanıklı plastiklerden üretilmişlerdir. Yine havuz içi ekipmanlar arasında besleme ve vakum nozulları da önemlidir. Yine isteğe göre havuz içi ekipmanlara ışıklarda eklenebilmektedir. Bu sayede akşamları ve geceleri havuzun görünümünü daha iyi hale getirebilirsiniz.

Havuz içi ekipmanlar havuzun özelliklerine göre değişmektedir. Büyük havuzlarda daha özel ekipmanlar gerekmektedir. Küçük havuzlarda ise önemli birkaç ekipman ile işlemler tamamlanabilmektedir. Dess havuz sizin havuzunuza uygun havuz içi ekipmanları belirler ve en iyi şekilde kullanmanızı sağlar.

 

  HİZMETLERİMİZ

Havuz Kimyasalları Havuz Ekipmanları Havuz Suyu Analizleri Su Şartlandırma Kimyasalları Havuz Projelendirme    
Havuz Bakımı Dezenfektanlar Ph Düzenleyiciler Yosun Önleyici Havuz Çöktürücüler    
Havuz Dışı Ekipmanlar Havuz İçi Ekipmanlar Havuz Filtrasyon Havuz Pompalar Havuz Temizleme Ekipmanları    
Prefabrik Hazır Havuzlar Olimpik Havuz Ekipmanları Kazan Koruma Kimyasalları Havuz Seramikleri Havuz Kaymazları    
Havuz İnşaatı Havuz Temizliği Hazır Havuzlar Toz Klor Pvc Vanalar    
İletişim Bilgilerimiz Müşteri Yorumları Haber Ve Duyurularımız Teknik Bilgi Hizmet Şartlarımız    
   
            havuz kimyasalları  
15.07.2010 @ www.desshavuz.com.tr