LiveZilla Live Help
Havuz Ekipmanları

Dess havuz, havuz ekipmanları konusunda da kaliteli hizmeti sizlerle buluşturmaktadır. İlk olarak sizin istediğiniz yada mevcut olan havuzunuzun ihtiyacı olan ekipmanların belirlenmesi ve bunların uygun bir şekilde monte edilerek kullanıma hazırlanması gerekmektedir. Dess havuz bu aşamaların hepsini profesyonelce yapmaktadır. Havuzun özelliğine göre filtrelere, pompalara, filtre kumlarına, havuz süzgeçlerine, havuz merdivenlerine, çeşitli borulara, vanalara, dekorasyon ürünlerine… Kısacası havuz içi ve dışında kullanacağınız birçok ekipmana ihtiyacınız vardır. Dess havuz tüm bu havuz ekipmanlarını sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Havuzların temizliği için filtreler oldukça önemlidir. Bunun için çeşitli filtre makinelerini kullanabilirsiniz. Havuzun büyüklüğüne, kullanım sıklığına göre bu filtrelerin özellikleri değişmektedir. Yine farklı amaçlara göre uygun filtre kumları da mevcuttur. Havuzlarda önemli ekipmanlardan biriside su pompalarıdır. Bu pompalarında birçok çeşidi mevcuttur. Havuz içinde kullanılacak olan; havuz skimmerleri, dip süzgeçleri, dip ızgaralarına da Dess havuz ile ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda havuzunuz için uygun boru ve vanalarda yine Dess havuzda bulunmaktadır. Yine havuz merdivenleri ve her türlü merdiven ekipmanları Dess havuz sayesinde sizlere ulaşmaktadır. Havuzlarınıza görsellik katmak istiyorsanız çeşitli tasarımlara sahip dekorasyon ürünlerini de yine Dess havuzda bulabilirsiniz. Dekorasyon çeşmeleri, karşı akıntı sistemleri, ışık sistemleri ve su oyunu sistemleri gibi dekorasyon amaçlı ekipmanlarda yine Dess Havuz ile hizmetinize sunulmaktadır.Dess havuz her türlü havuz içi ve havuz dışı ekipmanı sizlere uygun koşullarda sağlamaktadır.

 

  HİZMETLERİMİZ

Havuz Kimyasalları Havuz Ekipmanları Havuz Suyu Analizleri Su Şartlandırma Kimyasalları Havuz Projelendirme    
Havuz Bakımı Dezenfektanlar Ph Düzenleyiciler Yosun Önleyici Havuz Çöktürücüler    
Havuz Dışı Ekipmanlar Havuz İçi Ekipmanlar Havuz Filtrasyon Havuz Pompalar Havuz Temizleme Ekipmanları    
Prefabrik Hazır Havuzlar Olimpik Havuz Ekipmanları Kazan Koruma Kimyasalları Havuz Seramikleri Havuz Kaymazları    
Havuz İnşaatı Havuz Temizliği Hazır Havuzlar Toz Klor Pvc Vanalar    
İletişim Bilgilerimiz Müşteri Yorumları Haber Ve Duyurularımız Teknik Bilgi Hizmet Şartlarımız    
   
            havuz kimyasalları  
15.07.2010 @ www.desshavuz.com.tr