LiveZilla Live Help
Havuz Dışı Ekipmanlar

Dess havuz; havuz dışı ekipmanlarda da sizlere hizmet sunmaktadır. Havuz merdivenleri, havuz merdiven tutacakları ve diğer merdiven aksesuarları, havuz tramplenleri, havuz duş kabinleri, havuz ızgaraları ve can kurtarma ekipmanları gibi birçok havuz dışı ekipmanda Dess havuz sizlere çözüm önerileri sunmaktadır.

Havuz merdivenleri ve merdiven tutacakları en kaliteli malzemelerden imal edilmektedir. Özellikle paslanmaya karşı dayanıklıdır, paslanmaz ürünlerden imal edilmiştir. Aynı zamanda bu ürünlerin topraklaması ve anklajları da yapılmaktadır.

. İstediğiniz özellik de tramplenlerde yine Dess havuz farkıyla sizlerin hizmetindedir.  Havuzda heyecan arayanlar için vazgeçilmezlerden olan tramplenlerden istediğiniz özellik ve yükseklikte alabilir ve kullanabilirsiniz. Havuzlara giriş ve çıkışlarda oldukça önemli olan duş işlemlerinin kolaylıkla yapılabilmesi için duşa kabinler de yine Dess havuzun verdiği hizmetlerdendir.

Yine havuz ızgaraları da dış ortama ve güneş ışınlarına dayanıklı, kaygan olmayan malzemelerden üretilerek, sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Oldukça önemli olan can kurtarma ekipmanları her havuzda olmalıdır. Can kurtarma ekipmanlarını da Dess havuz ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dess havuz sizlere her türlü havuz hizmetini en iyi şekilde vermektedir. Havuz iç ve dış malzemelerine ve her türlü havuz ekipmanına Dess havuz sayesinde kolaylıkla ve ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

 

  HİZMETLERİMİZ

Havuz Kimyasalları Havuz Ekipmanları Havuz Suyu Analizleri Su Şartlandırma Kimyasalları Havuz Projelendirme    
Havuz Bakımı Dezenfektanlar Ph Düzenleyiciler Yosun Önleyici Havuz Çöktürücüler    
Havuz Dışı Ekipmanlar Havuz İçi Ekipmanlar Havuz Filtrasyon Havuz Pompalar Havuz Temizleme Ekipmanları    
Prefabrik Hazır Havuzlar Olimpik Havuz Ekipmanları Kazan Koruma Kimyasalları Havuz Seramikleri Havuz Kaymazları    
Havuz İnşaatı Havuz Temizliği Hazır Havuzlar Toz Klor Pvc Vanalar    
İletişim Bilgilerimiz Müşteri Yorumları Haber Ve Duyurularımız Teknik Bilgi Hizmet Şartlarımız    
   
            havuz kimyasalları  
15.07.2010 @ www.desshavuz.com.tr