LiveZilla Live Help
Havuz Bakımı

Havuzların sürekli olarak temiz, berrak ve hijyenik olması gerekmektedir. Bunun için havuz bakımı oldukça önemlidir. Düzenli yapılacak havuz bakımları ile havuzlar temiz, berrak ve hijyenik olarak tutulabilmektedir. Fakat havuz bakımının profesyonelce yapılması gerekmektedir. Havuz bakımı bilgi ve tecrübe gerektiren, aynı zamanda özellikle sağlık açısından önemli bir iştir. Bu nedenle havuz bakımını profesyonel firmalara yaptırmalısınız. Dess havuz, havuz bakımında en iyi hizmeti sunan firmalardan birisidir. Havuzların rutin bakımını en iyi şekilde yapmakta, sizlere temiz ve hijyenik bir havuz sunmaktadır.

Havuz bakımında önemli bazı hususlar vardır. Havuz bakımında ilk olarak havuzun kimyasal yapısının düzeni sağlanmalıdır. Yani suyun kimyasal değerleri havuz için optimum düzeylerde tutulmalıdır. Diğer önemli bir hususta havuzdaki gözle görülebilen ve görülemeyen yabancı maddelerin, tozların, bakterilerin, mantarların uzaklaştırılmasıdır. İyi bir havuz bakımında bunlar en iyi şekilde sağlanır. Dess havuz, bu konuda sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Havuzlarınızı hem fiziksel olarak, hem de kimyasal olarak en iyi duruma getirmektedir.

Havuz bakımında bunların dışında özellikle filtre bakımları oldukça önem taşımaktadır. Filtre sistemi en iyi şekilde kurulmalı ve düzenli bakımları yapılmalıdır. İyi bir filtreye sahip havuzlarda sirkülasyon çok iyi olmakta ve büyük partiküllü kirler uzaklaştırılmaktadır. Bu nedenle havuz bakımında filtre temizliğine ve bakımına da önem verilmelidir.

Diğer önemli bir noktada havuz suyunun analizidir. Havuz suyu belirli aralıklarla kontrol ettirilmeli, anormal bir durumun olup olmadığı saptanmalıdır. Buna göre havuza uygun havuz kimyasalları katılmalıdır.

Dess havuz yukarıda saymış olduğumuz tüm havuz bakımı koşullarını en iyi şekilde yerine getirmekte sizlere sağlıklı ve temiz bir havuz sunmaktadır.

  HİZMETLERİMİZ

Havuz Kimyasalları Havuz Ekipmanları Havuz Suyu Analizleri Su Şartlandırma Kimyasalları Havuz Projelendirme    
Havuz Bakımı Dezenfektanlar Ph Düzenleyiciler Yosun Önleyici Havuz Çöktürücüler    
Havuz Dışı Ekipmanlar Havuz İçi Ekipmanlar Havuz Filtrasyon Havuz Pompalar Havuz Temizleme Ekipmanları    
Prefabrik Hazır Havuzlar Olimpik Havuz Ekipmanları Kazan Koruma Kimyasalları Havuz Seramikleri Havuz Kaymazları    
Havuz İnşaatı Havuz Temizliği Hazır Havuzlar Toz Klor Pvc Vanalar    
İletişim Bilgilerimiz Müşteri Yorumları Haber Ve Duyurularımız Teknik Bilgi Hizmet Şartlarımız    
   
            havuz kimyasalları  
15.07.2010 @ www.desshavuz.com.tr